Vereség az első felkészülési meccsen 2023 július 16Általános 872

Felnőtt csapatunk péntek este az Érsekvadkerttel találkozott és végül 3–1-es vereséget szenvedett.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

Vác VLSE–Érsekvadkerti SE 1–3 (1–1)
Vác, „Fű 2”-es pálya.
Vác, 1. félidő: Bajkán – Rusvay B., Marosi, Pap, Szabó B. – Torda, Sós, Török – Holdas, Kakuk, Magos. 2. félidő: Fehér Á. – Hugyecz, Marosi (Aszódi), Tóth N., Mezey – Antal, Ceglédi, Büki – Rusvay B. (Holdas), Huber T., Szabó B.
Gólszerzőnk: Kakuk Erik

Pénteken este lejátszotta a bajnoki rajt előtti első felkészülési mérkőzését felnőtt csapatunk, ellenfelünk a Nógrád megyei I. osztályban szereplő Érsekvadkert volt.

A REAC-ból érkező, váci nevelésű Mezey Keve, a legutóbb Sopronban szereplő Antal Gellért, illetve a Deákvárban futballozó Huber Tamás kapott lehetőséget próbajátékosként csapatunkban, ők a második félidőben léptek pályára. Az első játékrészben Kakuk Erik megszerezte csapatunk egyetlen gólját, de ellenfelünk a szünet után újabb két gólt szerzett, s 3–1-re nyert.

A következő felkészülési találkozóra jövő szombaton július 22-én, szombaton 11:00 órától az NB III-as Salgótarjáni BTC vendégeként kerül sor.