Szurkolói ankétra kerül sor pénteken 2022 augusztus 16Általános 613

Egyesületünk a hétvégi, Pest megyei I. osztályú bajnoki rajt előtt szurkolói ankétot szervez pénteken, 17 órától a váci stadionban, amelyre mindenkit szeretettel várunk! A téma a megyei I. osztályban induló felnőtt csapatunk lesz.

Egyesületünk a hétvégi, Pest megyei I. osztályú bajnoki rajt előtt szurkolói ankétot szervez pénteken, 17 órától a váci stadionban, amelyre mindenkit szeretettel várunk! A téma a megyei I. osztályban induló felnőtt csapatunk lesz.
Csapatunk egyébként szerdán, 18 órától felkészülési mérkőzést játszik a Váchartyán együttesével a váci stadionban.
Hozzászólások

Kapcsolódó bejegyzésekVÁC VÁROS LABDARÚGÓ SPORT EGYESÜLET

A futball barátai Vácott - sok, azóta is ismert és híres jelentős fővárosi klubot megelőzve - 1899-ben hozták létre saját egyesületüket. A Váci Sport Egyesület (VSE) 1899. júniusában alakult meg, de hivatalosan csak november 28-án került bejegyzésre.

Klubszínek: piros-kék
Stadion: Vác Városi Stadion

FACEBOOK