Elkészült felnőtt csapatunk téli felkészülési programja
A felkészülés január 13-án, hétfőn kezdődik, s az edzések mellett hét előkészületi meccs vár együttesünkre a február végi tavaszi bajnoki rajt előtt.
A táblázatot nézve jelen pillanatban nagy különbség van a két csapat között, hiszen a mieink 11 ponttal a bajnokság 14. helyén állnak – célunk ugye a bennmaradás kiharcolása –, míg a dunaharasztiak 33 ponttal a 3. helyen nyomulnak.
Ennek ellenére a Vecsésen mutatott játék – főleg a második félidei – bizakodásra ad okot, csapatunk (ahogyan Kovács Péter vezetőedző is említette) alakul, s még formálódik, az új játékosok pedig gyorsan beilleszkedtek.
Abból sem szabad kiindulni, hogy az őszi találkozón, Dunaharasztin 4–0-s vereséget szenvedtünk, hiszen most sokkal jobb eredményben reménykedünk!
MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK A SZOMBATI BAJNOKI MÉRKŐZÉSRE, A BELÉPÉS INGYENES!
HAJRÁ VÁC!