Nem sikerült pontot szereznie felnőtt csapatunknak Dunaharasztin 2022 szeptember 28Általános 602

A Pest megyei I. osztály 2. fordulójából elhalasztott mérkőzésén csapatunk szerdán 4–0-ra kikapott a Dunaharaszti vendégeként.

Dunaharaszti MTK–Vác VLSE 4–0 (1–0)
Dunaharaszti, 100 néző. Vezette: Zuigéber A. (Molnár L., Tímár L.)
DMTK: Gyatyel – Csizmadia, Rétsági, Pesti (Buzás, 72.), Vitányi (Hári, a szünetben) – Kovács-Galavics, Tóth F. (Tóth Zs., 85.), Pataki (Gosztonyi, 72.), Novák R. – Balogh D. (Szabó P., 61.), Bata. Vezetőedző: Ughy Márk
VÁC: Flamich – Pap B. (Heinczinger, 30.), Hegedűs Cs., Makkos – Schmid, Rusvay B., Hugyecz (Sós, 62.), Kovács K. (Fördös, 76.), Nagy Z.  – Konkoly (Geschitz, 56.), Vén B. (Cs. Nagy, 76.). Vezetőedző: Szalai Attila
Gólszerző: Kovács K. (5. – öngól), Novák R. (60.), Bata (63.), Hári (77.)

A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzésen a Dunaharaszti MTK otthonában léptünk pályára.
Gyorsan vezetést szereztek a hazaiak, az 5. percben Balogh lövése után Kovács Kristófról pattant a saját kapujába a labda (1–0). A szünet után növelte előnyét a Dunaharaszti, az 59. percben Bata passzából Novák lőtt a léc alá (2–0).  A 62. percben Pesti beadása után Bata lőtt a kapuba (3–0), majd a 76. percben Buzás beadása után Hári érkezett és a gólvonal mögé továbbította a labdát (4–0).
Folytatás október 1-jén, 15 órától a Gödöllő ellen, a váci stadionban.
(Fotó: Dunaharaszti MTK)