MLSZ szövetségi edzők látogatása az egyesületnél 2018 február 20Általános 141

Az MLSZ két szövetségi edzője Belvon Attila és Kövesfalvi István kereste fel Egyesületünket. Látogatásuk...

Az MLSZ két szövetségi edzője Belvon Attila és Kövesfalvi István kereste fel Egyesületünket. Látogatásuk célja az volt, hogy betekintést nyerjenek a szakmai munkába, az Egyesület célkitűzéseibe és regisztrálják a legtehetségesebb játékosokat, valamint jegyezzék a válogatottba javasoltak neveit.

Both József szakmai igazgató és Baranya István baráti beszélgetésen elevenítették fel a közelmúlt emlékeit, amelynek érdekessége az volt, hogy korábban mind a négyen az MLSZ kötelékében, az utánpótlás válogatottaknál és az edzőképzésben dolgoztak.

Hozzászólások

Kapcsolódó bejegyzésekVÁC VÁROS LABDARÚGÓ SPORT EGYESÜLET

A futball barátai Vácott - sok, azóta is ismert és híres jelentős fővárosi klubot megelőzve - 1899-ben hozták létre saját egyesületüket. A Váci Sport Egyesület (VSE) 1899. júniusában alakult meg, de hivatalosan csak november 28-án került bejegyzésre.

Klubszínek: piros-kék
Stadion: Vác Városi Stadion

FACEBOOK