Mindkét csapatunk győzött, vezetjük a tabellát 2018 március 22Általános 446

U-19: Pehő (2) góljával Vác VLSE – ESMTK 2:1 KOVÁCS PÉTER edző: Az első félidőben a kihagyott ziccerek...

U-19: Pehő (2) góljával Vác VLSE – ESMTK 2:1

KOVÁCS PÉTER edző: Az első félidőben a kihagyott ziccerek után az ellenfél egy kontrából megszerezte a vezetést. A szünet után "be is tolták a buszt" a saját kapujuk elé, de a csapatunk igazi, felnőttekre jellemző okos és türelmes futballal, meg tudta fordítani a mérkőzést. Igazi csapatmunka volt, ezért jár fiainknak a gratuláció!

U-17: Néma (2), Varga (1) góljával Vác VLSE – ESMTK 3:1
SCHWARCZ ZOLTÁN edző: Magunkhoz képest gyenge játékkal, rossz talajú pályán megszereztük a nagyon fontos győzelmet.

Elégedettek csak ezzel lehetünk, játékban javulnunk kell.