Megvan U17-es csapatunk első győzelme! 2021 október 04Általános 621

Kovács Péter együttese fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a KTE együttesét.

Vác VLSE–KTE Labdarúgó Akadémia 4–3 (2–1)
Strehó – Bottó, Tóth N., Marosi, Mókus – Ceglédi (Kovács B.), Szunyog, Filip – Katona (Szenvedi), Sós, Holdas (Kocsis).
Gólszerzőink: Szunyog György, Sós Roland, Kocsis Tibor, Bottó Bence
Jók: az egész csapat.

Kovács Péter edző értékelése:

A mai napon végre megtört a jég es mi is beiratkoztunk a bajnokságba. Az első 20-25 percben kimondottan jól futballoztak a srácok, megérdemelt kétgólos vezetésre tettünk szert. Aztán a szünet előtt szépített a KTE, így egy nyílt, támadójátékkal teli félidőt zártunk előnyben. A második játékrészben gyorsan kaptunk két gólt, így a vendégek vették át a vezetést. A cseréknek is köszönhetően viszont újra sikerült megfordítani az eredményt, amihez hatalmas elszántság és jó játék is kellett. Volt tartása a csapatnak és a srácok végig bíztak a győzelemben, ami Bottó remek szabadrúgásgóljával meg is született! Összegezve a látottakat, egy nagyon jó iramú és helyzetekkel teli mérkőzést tudtunk megnyerni. A csapat erőnlétével és felfogásával semmi baj sincs, ezt ez a mérkőzés is bizonyította. A fiatalabb játékosok is hozzá tudtak tenni bőven ehhez a győzelemhez, ami nagyon kijárt már a csapatunknak. Büszke vagyok a mutatott játékra és a győzni akarásukra! Szép volt, Fiúk!!!”