Már „potyognak” 2018 július 31Általános 776

3:1-es győzelem az Újpesti FC ellen U-19 csapatunk edzőmérkőzésen legyőzte fővárosi ellenfelét....

3:1-es győzelem az Újpesti FC ellen
U-19 csapatunk edzőmérkőzésen legyőzte fővárosi ellenfelét. Kovács Péter fiai 3x30 perces harmadokat játszottak a centerpályán, ahol Varga (2), és Néma góljaival megnyertük a mérkőzést.

KOVÁCS PÉTER – edző: a mai edzőmérkőzés egyértelmű célja a ráhangolás, a játékosok szerepeltetése volt. Minden kerettagnak adtam játék- és bizonyítási lehetőséget. Több jó teljesítményt láthattunk, de érződik az idény eleji forma. Ismert, hogy a korábbi U-17-ből többen érkeztek a csapathoz, de maradtak is a tavaszi U-19-ből is játékosok. Az összehangolás, a megfelelő posztok kiválasztása és a csapatépítés, a csapatjáték kialakítása a legfőbb feladatunk most.