Korábbi váci játékos okozta a vesztünket a Dunakeszi ellen 2023 március 26Általános 657

Lukács Kelemen 6. percben szerzett gólja felnőtt csapatunk vereségét jelentette a Pest megyei I. osztály 21. fordulójában.

PEST MEGYEI I. OSZTÁLY, 21. FORDULÓ

Vác VLSE–VS Dunakeszi 0–1 (0–1)
Vác, 150
néző. Vezette: Mákos M. (Berki A., Szeifert D.)
Vác: Fehér Á. – Rusvay B., Marosi, Hegedűs Cs., Tóth N. – Nagy Z., Hugyecz, Torda (Szabó M., 71.)  – Vén B., Kakuk (Sós R., 63.), Török N. Vezetőedző: Kovács Péter
Dunakeszi: Bajusz Sz. – Vágner, Lukács K., Szunács, Csordás S. (Balázs S., 86.), Balogh B. (Kacsó A., 71.), Cseri, Wiedermann (Kacsó B., 64.), Horváth O. (Kiss R., 80.), Nemes Á., Reis Dos Santos (Balogh T., 24.). Vezetőedző: Kecskés Zoltán
Gólszerző: Lukács K. (6.)

Sajnos már a 6. percben hátrányba kerültünk, egy szöglet után a korábbi váci játékos, Lukács Kelemen fejelt kapura, miközben Fehér Ákos rosszul jött ki a kapujából, és védelmünk már csak a gólvonalon túlról tudta kirúgni a labdát (0–1). A találkozó hátralévő részében erőlködtünk, kisebb lehetőségeink voltak is a gólszerzésre, de nem tudtunk egyenlíteni, s pontot szerezni. A vereség és a Gyömrő győzelme miatt visszacsúsztunk a táblázaton a sereghajtó, 15. pozícióba.

Kovács Péter értékelése: – Olyan góllal sikerült kikapnunk, amely a hálót sem érte... Jó lenne már ebből a rossz sorozatból kikeveredni valahogy. Visszafelé nem kell tekingetnünk, mert már mindenki előttünk van. Mennek a meccsek, fogy az idő…

(Fotó: Keszi Channel Facebook)