Kemény erőpróba előtt áll vasárnap felnőtt csapatunk 2024 május 11Általános 255

A Pest megyei I. osztály 27. fordulójában a Vác VLSE vasárnap 16:30-tól a Gödöllői SK otthonában lép pályára.

Nem lesz könnyű dolga a mieinknek vasárnap Gödöllőn, hiszen a házigazda jelenleg 61 ponttal a 2. helyen áll és még mindig küzd a bajnoki címért.

Szédületes tavaszi sorozatunknak köszönhetően mi a fordulót 40 ponttal az előkelő 4. helyen vártuk, igaz, a Budakalász szombati győzelme miatt jelenleg az 5. pozícióban állomásozunk. Március 2. óta tíz bajnokin kilenc győzelmet arattunk és egy döntetlent értünk el! A gödöllőiek sorozata hasonlóan remek, a volt váci futballista és edző, Sipeki István által irányított együttes az előző kilenc bajnokiját megnyerte és május 1-jén – hosszabbítás után – bezsebelte a Pest megyei Kupát is.

Kovács Péter vezetőedző dolgát Hugyecz Máté eltiltása nehezíti, ő öt sárga lap begyűjtése miatt kényszerül pihenőre.

Ősszel 3–1-re nyert a Gödöllő Vácon, gólunkat akkor Rusvay Balázs szerezte, van tehát most miért visszavágni.