A mögöttünk álló hétvégén már csak U14-es csapatunk lépett pályára és nagyarányú győzelemmel abszolválta bepótolt mérkőzését. 2020 december 14Általános 416

U14: A 9. fordulóból elhalasztott, most bepótolt mérkőzés:TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE–VÁC VLSE 0–11 (0–10)Gólszerzők: Cserni Ákos (6), Molnár Bence (2), Farkas Gergő (2), Ónodi Csongor.

Nagy Gábor, U14-es csapatunk edzőjének értékelése:
„Egy "laza edzőmeccsel" zártuk le az őszi szezont. Az első félidőben jól és eredményesen játszottunk, ami sajnos a második félidőre már nem mondható el...de fogjuk a szezon végi "dekoncentráltságra”... Az őszi szezonban nyújtott teljesítményhez gratulálok a CSAPATNAK! Nagyon szép eredményeket értünk el és a játékunk is nagyon szépen alakul. Tavasszal szeretnénk ettől még jobb teljesítményt nyújtani."